.

.

Мали Чевли Големина Еден Лак Првата Пешаци Салс Принцеза Дете Девојка Сандали

Мали Чевли Големина Еден Лак Првата Пешаци Салс Принцеза Дете Девојка Сандали

DEN 303.68
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 11 Чевли Должина : 11см/4.33" Препорачана возраст : 0-6 Месеци САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 19 Погоден За : Големина На Новороденче : 12см/4.72" Препорачана возраст : 6-12 Месеци САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 20 Погоден За : Големина На Новороденче : 13 Должина На Чевли : 13см/5.12" Препорачана возраст : 9-18 Месеци САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 22 Погоден За : Мало Дете девојки единечни чевли машна први пешаци чевли мали сандали чевли принцеза КАРАКТЕРИСТИКИ : ЧЕВЛИТЕ ВО ЛЕТО се многу дише, А Материјалот Е Многу Мек, Така што можете подобро да се грижите за стапалата на вашите деца. Овој пар чевли е изработен од мек материјал во реално време, кој е многу мек. Детските модерни чевли обезбедуваат чувство за стапало кај децата. Вграден систем горниот за флексибилност. Овој пар чевли е совршен подарок за децата.Пол : горен материјал за чевли за Девојчиња : Тип На вештачка кожа : Баклстил : Секојдневен,содржина на Моден Пакет : 1 Пар Чевли За Чевли Должинапрепорачана старосукеусоодветен за1111см/4.33"0-6 Месеци4319инфант1212см/4.72"6-12 Месеци5420инфант1313см/5.12"9-18 Месеци 6522 Мали деца големина : 11 Чевли Должина : 11 См/4,33"Препорачана Возраст : 0-6 Месеци : 4uk : 3eu : 19 погоден за : доенчиња : 12shoes должина : 12cm/4,72"Препорачана Возраст : 6-12 Mesthsus : 5uk : 4eu : 20soutable За : Доенчиња Големина : 13shoes Должина : 13cm/5.12"Препорачана Возраст : 9-18 Месецисус : 6ук : 5еу : 22соодветен За : мали доенчиња единечни чевли Машна Први Пешаци Чевли Сандали за мали деца чевли за принцези. дете чевли девојка. девојки сандали големина 12. момчиња патики големина 12.5. БЕСПЛАТНО враќање : само уживајте во шопинг, ние поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ја сакате оваа Ставка.

Спецификација

Избор на клиент