.

.

Мал Мијалник Мијалник Мијалник Преклопен Цртан Филм Мијалник За Бебиња Мијалник За Миење Преклопен Цртан Филм Мијалник За Бебиња Мијалник За Бебиња Детски Мијалн?

Мал Мијалник Мијалник Мијалник Преклопен Цртан Филм Мијалник За Бебиња Мијалник За Миење Преклопен Цртан Филм Мијалник За Бебиња

DEN 799.84
Залиха
Достапно за нарачка

мал мијалник мијалник мијалник за миење преклопен цртан филм мијалник за бебиња мијалник За миење Преклопен Цртан Филм Мијалник За Бебиња Мијалник За Бебиња Детска Мијалникспецификација : Карактеристики : 1. Симпатичната форма на рак е попривлечна за бебето, преклоплива и лесна за носење; 2. Измијте одделно и направете деликатно бебе чувствителноста на различни делови на бебето е различна, мијалот треба да се користи одделно, одбие повеќе санитарни 3. Безбедни материјали, родителите можат да бидат сигурни 4. Тест за преклопување, издржлив, не е лесен за стареење деформација 5. Преклопен дизајн, втор телескопски, 4см виткање тенкост, заштеда на простор за складирање, лесен за носење по преклопување, може да се закачи 6. Длабок слив од 12 см, капацитет на вода од 3000 мл, разумна доза, избегнувајте отпад 7. Подот на сливот е задебелен како целина, а отпорноста на притисокот е надградена. 8. Лесен за перење, не е лесен за криење, висока температура без мирис, отпорност на топлина и студ Спецификации : Состојба : Материјал : Пп+тпе Боја : како што е прикажано На Големината на сликата : Прибл. Пред преклопување : 30х30х12см/11, 8х11, 8х4, 7инч По преклопување : 30х30х4см/11, 8х11, 8х1, 5инч пакет листа : 1хсмал мијалник 1.Симпатичната форма на рак е попривлечна за бебето, преклоплива и лесна за носење;. 2.Измијте одделно и направете деликатно бебе чувствителноста на различни делови на бебето е различна, мијалот треба да се користи одделно, одбие повеќе санитарни. 3.Безбедни материјали, родителите можат да бидат сигурни. 4.Милион преклопен тест, издржлив, не е лесен за стареење деформација. 5.Дизајн на преклопување, втора телескопска, тенкост на преклопување од 4 см, заштеда на простор за складирање, лесен за носење по преклопување, може да се закачи.

Спецификација

Избор на клиент