.

.

Мајки Ден Креативна Кукла Декорација Велигден Кукла Зајак Кукла Играчка Приврзок

Мајки Ден Креативна Кукла Декорација Велигден Кукла Зајак Кукла Играчка Приврзок

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Креативна Безлична Декорација На Кукли Велигденска Кукла Џуџе Зајак Украси За Играчки Опишете : 1. Велигденски кадифен гноми : можете да ги користите за украсување на спалната соба или да ги ставите овие гноми на масата, полицата, софата, креветот, така што целата куќа е полна со празнична атмосфера и носи среќа и среќа на семејството.2. Нашата Велигденска кукла е изработена од мек филц, памучна ткаенина, дрвен нос, влакна бела брада и висока капа.3. Гномите се традиционалисти и се многу погодни за ширење на традиционалниот дух. Во фолклорот, џуџињата можат да се ослободат од несреќата во обработливото земјиште, семејството и децата и да им донесат среќа, среќа и топлина на своите семејства во новата година.4. Тоа ќе биде празнична декорација за вашата трпезариска маса и украси за домот. Совршената големина додава интересни и живописни бои во вашиот дом.5. Среќното кадифено џуџе е за семејството и пријателите На Божиќ, празници и забави! Ќе им донесе топлина и среќа.Спецификација : Големина : 30*10*9сматеријал : ткаенина+исполнет памуксодржи : 1*декорација НА кукли ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК : Убава декорација на домаќинството е секој од нив е уникатен и исто така совршен подарок за декор за вашите пријатели, љубовници, секој што сакате да го дадете, како ѕиден декор дневна соба, декор на спална соба, декор на студентски дом, декор на фарма, кафулиња, барови, бистроа, пекари итн. Одличен Подарок : Убаво спакуван во цврста кутија, тој е најдобриот подарок За Божиќ, роденден, годишнина, најдобар подарок за семејството, пријателите, колегите, љубовникот.

Спецификација

Избор на клиент