.

.

Маичка со долги ракави со долги ракави

Маичка со долги ракави со долги ракави

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

66% рајон; 29% полиестер; 5% Spandex машина миење ладно миење со слични бои само не-хлорно белило кога е потребно суво суво ниско средно железо 66% рајон; -Цулско белило кога е потребно, суво суво ниско средно железо.

Спецификација

Избор на клиент