.

.

Mafytytpr Машки Кошули под $ Големи И Високи Машки Долги Ракави Кошула Со Едно Копче Со Чист Памук И Лен Во Лето

Mafytytpr Машки Кошули под $ Големи И Високи Машки Долги Ракави Кошула Со Едно Копче Со Чист Памук И Лен Во Лето

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Машки Долги Ракави Кошула Со Едно Копче Со Чист Памук И Лен Во Лето Карактеристика : дизајн Со едно копче, ретро стил, полн со смисла за дизајн и стил дизајн На Манжетни ги истакнува мускулните линии различни бои за да ве направат помлада памучна ленена ткаенина, удобна И дише, најдобриот избор во лето ве Молиме изберете ја вистинската големина во деталите, оваа големина е помала Содржина На Пакетот : 1 x Големина На машка кошула Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина На Вратот ШИРИНА НА Рамената 5xl-Големи 18 22 48 124cm/48.82" 66cm/25.98" 34cm/13.39" 80cm/31.50" 52cm/20.47" големина : xxxxl големина : 5xl-големи сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 124 CM/48.82" Ракав : 66cm/25.98" Врат : 34см/13.39" Должина : 80см/31.50" ширина на рамената : 52см/20.47" машки кошули со долги ракави продажба на дозвола 1 10. големи и високи машки кошули долг ракав. Машка Кошула Со Едно Копче Со Долги Ракави Со Чист памук и Лен Во Лето. менс зимска облека на дозвола под 1 10.00. есенска и зимска облека за мажи.

Спецификација

Избор на клиент