.

.

Мајами делфини - С. Престон маскота Т.Д. wallиден постер, 14.725 22.375

Мајами делфини - С. Престон маскота Т.Д. wallиден постер, 14.725 22.375

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Овој тренд меѓународен НФЛ Мајами делфини - С. Престон маскота Т.Д. 20 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NFL Miami Dolphins - S. Preston Mascot T.D. 20 wallиден постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Спецификација

Избор на клиент