.

.

Ловско Божиќ Топли Женски Памучни Ленени Дуксери За Печатење Есенска Зимска Јакна Дебела Обложена Палто Памучни И Ленени Дуксери За Зимско Руно Обични Дуксери Со ?

Ловско Божиќ Топли Женски Памучни Ленени Дуксери За Печатење Есенска Зимска Јакна Дебела Обложена Палто Памучни И Ленени Дуксери

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

16 "Рамо : 41. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 127cm/50.02 "Должина : 79см/31.59 "Должина : 83cm/32. Модерно класично вклопување и со меко и удобно чувство. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 132cm/51. Големина : XXL Големина.13 "Рамо : 43см/16. Големина : XXXXL Големина.00 "Рамо : 48cm/18.39" Ракав : 65cm/25. Сезона : Зимски Материјал : 60%Памук, 40% Линенколар : Ракав Со Качулка : Долг Ракав : Моден Модел : Печатење Декорација : Отворено Копче Стил : Слимокасија : Секојдневен моден дизајн го покажува вашиот убав вкус.90" Ракав : 64cm/25. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 117см/46. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44. Големина : ХХХЛ Големина.41" Ракав : 63см/24. Големина : XL Големина. Слатко и убаво, топло и удобно. зимска Божиќна јакна со јакна со северно лице женска пуфер јакна женска кожна јакна женска колумбија јакна женски шерпа јакна женски зимски палта за жени женски зимски палта winterови за жени кардигански џемпери за жени кардиган за жени долги кардигани за жени џемпери за жени божиќни џемпери за жени женски џемпери дводелни облеки за жени деловни секојдневни облеки За жени Божиќни Топли Женски памучни ленени дуксери за печатење есенско зимско руно јакна обична дебела обложена палто памучни и ленени дуксери за зимско руно обични дуксери со качулка.09 "Рамо : 44. Големина : Л Големина.03 "Рамо : 46.Погоден за секојдневна облека.88" Ракав : 66cm/25. Ве молиме погледнете ги информациите за големината подолу во Описот На Производот,сите детали се мерат рамно со рака, А не со големината на вашето тело,така што може да има грешки од 0,5-783 инчи.41 "Должина : 80см/31. Големина : ХХХХХХЛ Големина.93" Ракав : 60см/23.97 "Рамо : 49. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 137cm/53. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 107см/42.80 "Должина : 81см/31. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски палто Големина На Табелата : Големина На С. Големина : М Големина.94 "Рамо : 50.Женски Памучни И Ленени Дуксери За Печатење За Жени Јакна Од Руно Од Winter Зима Секојдневни Дуксери Со Качулка Со Дебела Обложенакарактеристики : Дизајнот може да ве направи поубави и виталност.

Спецификација

Избор на клиент