.

.

Логото Врзете Ја Нараквицата За Спасување И спасување На Животот Ретро Отворен Накит За Манжетни

Логото Врзете Ја Нараквицата За Спасување И спасување На Животот Ретро Отворен Накит За Манжетни

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : дијаметар На Дискот : 2 см / 0,8 инчи дијаметар на нараквица : 6,5 см / 2,6 инчи класификација : Нараквица Карактеристика : - полирана површина за позлата, не бледнее и ' рѓа долго време.- Поставувањето на рамката е добро направено и нема да падне,нараквицата на манжетната може да се прилагоди за добро да одговара на вашиот зглоб. - Исклучителна мала кутија за подароци, нема да гребе.Материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х Нараквица овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Логото Врзуваат Индексот И е Спаси Живот Нараквица Закачам Ретро Отворен Манжетна Накит.

Спецификација

Избор на клиент