.

.

Лого Брендови 123 - 25ф-Клемсон Фрости Руно

Лого Брендови 123 - 25ф-Клемсон Фрости Руно

DEN 959.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ладното Руно е нашето преземање на најтоплиот и најпопуларниот пуловер на пазарот. Ладен врв, висок куп шерпа материјал ќе ве стопли цела зима. Дебелиот тимски трим во боја и тимскиот ткаен лепенка создаваат уникатен, недооценен дизајн за да го покажат вашиот тимски афинитет. Додаден бонус доаѓа преклопен и врзан со тимска лента во боја и лак. Прави совршен подарок!Клемсон Фрости Руно Се Одликува со ладен врв, материјалот Од шерпа со висок куп ќе ве загрее цела зима дебелиот трим во боја на тимот и тимскиот ткаен лепенка создаваат уникатен, недооценен дизајн за да го покажат вашиот тимски афинитет додаден бонус доаѓа преклопен и врзан со тимска лента во боја и лак.Прави совршен подарокспецификации тежина : 1.4-SKU : LOGOC7679 Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. Официјално лиценциран. Машина за перење, линија сува. Дебела тимска боја. Висок куп шерпа ткаенина. Апликација за зашиена ткаенина со сублимирана графика. Мерки прибл. 50" х 60". Марка : Логото Брендови. Доаѓа преклопен и спакуван со врзана лента.

Спецификација

Избор на клиент