.

.

Ли - Светски Женски Костими За Капење Женски Еден Костим За Капење V Костим За Капење Во Боја На Вратот Темно Сина, 3XL

Ли - Светски Женски Костими За Капење Женски Еден Костим За Капење V Костим За Капење Во Боја На Вратот Темно Сина, 3XL

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Решетката Печатење Средината На Половината Бикини Секси Притисни Нагоре Две Парчиња Костими За Капење Гроздобер Костим За Капење Две Долги Одбор Шорцеви Женски. Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатење И Цврсто. Стил : Секси, Каузална. Што ќе добиете : 1 Сет Костими За Капење 80%Полиестер, 20%Спандекс. Поместени чаши за лесна поддршка. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Совршен за лето, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и така натаму. Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн.

Спецификација

Избор на клиент