.

.

Летни фустани жени муслимански фустани Кафтан Арап Jilилбаб Абаја исламска чипка за шиење макси фустани 5xl

Летни фустани жени муслимански фустани Кафтан Арап Jilилбаб Абаја исламска чипка за шиење макси фустани 5xl

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Клучни летни фустани жени муслимански фустан Кафтан арап jilbab абаја исламска чипка за шиење макси фустан 5xl. *Ве молиме, не само што го упатувате упатството за големина обезбеден од, туку и да го упатувате нашиот, што се прикажува во деталите на производот. Фустани за жени 2023 година; Ondенски фустан од фустани : тркалезен ѓерлинепатерн : печатен, цврстина : тенок стил : слободно време, боемски, обичен , лабав , сексиозен : пролет, лето -косија : дневно носење, струка, забава, датуми пакет вклучени : 1 компјутерски женски фустани. Совети : . Вистинскиот предмет може да постои малку разлики во боите во споредба со сликите како што се прикажани различни компјутери. Извештај ако се размислува, благодарам. Може да има рачно мерење на грешка од 1-3 см. Подгответе високо квалитетен производ и најдобрата услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, ве молиме, не двоумете се да не контактирате, ние ќе се обидеме да ви помогнеме. Карактеристики : Врзана боја, V врат, без ракави, каиш со шпагети, проток, замав, плетенка, обичен стил на бохо, лабава вклопување, удобна, жени со долг макси фустан. 【Ултра лесен и мек материјал】 Сигурно би го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и да се чувствувате. Овие летни фустани се направени. Меки, удобни и воздушни за топли летни и влажни денови; Лесен, но не гледај преку.linen. 【Совпаѓање и прилика - можете да спарите високи потпетици и стилска торба со неа, особено со модни капи или ладни очила за сонце, ќе се случи различен убав изглед. Совршен фустан за обична, свадба, забава, одмор, улична облека, коктел, секојдневен живот . Окус : Летен женски фустан погоден за датира, свадба, британски ден, коктел, забава, клуб, вечера, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Тип на облекување : женски долг летен фустан, цврсти каузални фустани, фустан за забава, женски, плажа долг фустан.

Спецификација

Избор на клиент