.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 660.64
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Обични Фармерки Модни Маскирни Комбинезони Хип-Хоп Панталони Улични Лабави Фармерки Панталони Тексас Панталони карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн 4.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.Сезона : Лето : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Полиестер што добивате : 1 Xpants Note : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Панталони со висок Еластичен Струк за Жени; Женски Спортски Јога Панталони; Ленени Панталони; Директно Долги Панталони. Прилика : Забава, Клуб, Секојдневно, Трчање, Спорт. женски панталони; широки панталони за жени; женски панталони секојдневен. Панталони за јога шорцеви; Женски Широки Панталони за Нозе; Женски Долги Панталони панталони со Плус Големина; Панталони За Јога Висок Струк Лабави Прави Долги Панталони; Летни Секојдневни Панталони. Летен Клиренс За Заштеди 2023! Таголд Долги Панталони За Жени, Женски Летни Панталони, Женски Секојдневни Фармерки Модни Маскирни Комбинезони Хип-Хоп Панталони Улични Лабави Фармерки Панталони Тексас Панталони Светло Сина.

Спецификација

Избор на клиент