.

.

Лесни улични шифонски пумпи

Лесни улични шифонски пумпи

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Класично стилизирана пумпа, шифон по лесна улица ве носи од еден ден во канцеларијата до една ноќ на градот. Со својата подлога и супер флексибилна надворешна плоча, ќе заборавите дека го имате. 2,5 инчи потпетици. Зашилен пети. Лизгање на затворање. Лесна надворешна плоча.

Спецификација

Избор на клиент