.

.

Лего Аватар Пајакан Тулкун И Рак Оклоп 75579

Лего Аватар Пајакан Тулкун И Рак Оклоп 75579

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Доживејте ги омилените моменти, создадете епски сцени и играјте возбудливи приказни СО ОВА лего аватар сет. Совршен за имагинативна игра, можете исто така да ги поставите моделите за да создадете динамичен модел на дисплеј.Доближете се до иконските возила, машини, животни, суштества и ликови од популарната аватарска филмска серија со овој комплет за конструкција на играчки. Без држач за прикажување, комбинезонот е висок 8 см, долг 39 см и широк 32 см.

Спецификација

Избор на клиент