.

.

Lee Boys Premium Slim Streth Farms, големини 4- & Husky

Lee Boys Premium Slim Streth Farms, големини 4- & Husky

DEN 255.68
Залиха
Достапно за нарачка

Lee Boys Premium Slim Streth Jean обезбедува цел ден супорт и удобност. Изработени од издржлив тексас Овие тенок Фонд фармерки се тенок низ бутот и имаат слабиот отвор на ногата. Удобно е да се носи на училиште, игралиштето и што било помеѓу тенок вклопување. Истегнете тексас. Мулти џебови. Машинско миење ладно.

Спецификација

Избор на клиент