.

.

Лажичка со широкиот пораст на женските широки нозе со високи фармерки, големини од 0-18

Лажичка со широкиот пораст на женските широки нозе со високи фармерки, големини од 0-18

DEN 335.04
Залиха
Достапно за нарачка

Замислете фармерки што ги имаат сите. Широкиот пораст на широкиот дел од нозете на Scoop го воздигнува традиционалниот џеб од 5 џеб на ново ниво на ладење со модерен плетенка пред и трендовски широка нога. Еластиката на лентата за половината помага да понуди дополнително удобно вклопување. Носете ги овие високи фармерки со каросерија за вратот на вратот на Scoop и нашите пумпи за потпетици на мачиња за западните пилиња (продадени одделно) за модерен, повлечен изглед. Само на. Материјал : 93% памук/4% полиестер/3% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 'и носи големина 4. одговара : опуштено. Rise 32 "Inseam. Затворање : копчето пред копче со ZIP. Ocketsебови : Стајлинг од 5 џеб. Карактеристики : јамки на ременот; плетенка предна линија; опкружена еластична на задната половината; широка нога. Женски широки фармерки од нозе од лажичка. Запознајте го вашиот гол- има. Инспирирани се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашиот поглед на сè што правите . Материјал : 93% памук/4% полиестер/3% вискоза. Грижа : Машина Подготвување. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'11 '' и носи големина 4. одговара : опуштено. Подигнете 32 "inseam. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : јамки на ременот; плетенка фронт; Затегната еластична на задниот дел од половината; широка нога. Фармерки со широки нозе од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Овде сега-вашиот поглед на сè што правите . Материјал : 93% памук/4% полиестер/3% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 'и носи големина 4. одговара : опуштено. Rise 32 "Inseam. Затворање : копчето пред копче со ZIP. Ocketsебови : Стајлинг од 5 џеб. Карактеристики : јамки на ременот; плетенка предна линија; опкружена еластична на задната половината; широка нога. Женски широки фармерки од нозе од лажичка. Запознајте го вашиот гол- има. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашиот поглед на сè што правите.

Спецификација

Избор на клиент