.

.

Лак Сечење Мувла Бележник Втиснување Умре Лак Декорација Сечење Мувла

Лак Сечење Мувла Бележник Втиснување Умре Лак Декорација Сечење Мувла

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Дали барате матрица за сечење на лак? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата професионална матрица за сечење лак мора да ги задоволи вашите потреби. Изработен е од квалитетен материјал од јаглероден челик, издржлив и цврст за долготрајна употреба. Фината изработка обезбедува практичност и издржливост. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : Јаглероден челик. - Големина : Околу 14,20Х9, 70Х0, 10см/5, 58Х3, 81Х0, 04инч. 12. 7х9см/5х3, 54инч. - Усвојте врвен материјал од јаглероден челик за издржлива употреба. - Може да се користи за правење лакови за коса, правење, завиткување подароци, бележник, украсување украси итн. - Можете да ја изберете вашата омилена мувла за да направите модерни и прекрасни лакови . - Обучете ја вашата практична способност, користете имагинација за слободно комбинирање и создавање сопствени обрасци. - Може да се даде како подарок на вашето семејство и пријател. 2 х Сечење Умира. Усвојте врвен материјал од јаглероден челик за издржлива употреба. |Може да се користи за правење лакови за коса, правење, завиткување подароци, бележник, украсување украси итн. |Можете да ја изберете вашата омилена мувла за да направите модерни и прекрасни лакови. |Обучете ја вашата практична способност, користете имагинација за слободно комбинирање и создавање сопствени обрасци. |Може да се даде како подарок на вашето семејство и пријател.

Спецификација

Избор на клиент