.

.

Куфо Секо Дб1500а Висока Брзина 1. HP CFM Комерцијални Одделение Комунални Вентилатор

Куфо Секо Дб1500а Висока Брзина 1. HP CFM Комерцијални Одделение Комунални Вентилатор

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Висок Излез 1,5 кс Мотор.Повеќекратна Функција : Вентилација на Воздухот, Ладење На Самото Место и многу повеќе.Повеќекратна Примена : Вентилација На Воздухот, дување мали Остатоци, Ладење На Моторот / Паузите На Автомобилот И многу повеќе.Воздушен Притисок од 11 инчи/H2 O со 1180 CFM.Трајни Високо влијание рото обликувани полиетилен домување.Метал вентилатор сечилото.- SKU : JDNI009 Air Foxx Висока Брзина 1.5 КС 1180 CFM Комерцијални Одделение Комунални Вентилатор : 11 " /H2 O и 1180 CFM воздушен притисок. Погоден за употреба со големи комерцијални одделение надувување отскокнување куќа. 1-година ограничена гаранција. Димензии : 18"L x 17"W x 16" H. Модел# DB1500a.

Спецификација

Избор на клиент