.

.

КТ. Т.В. Дијамант солитер лента обетки обетки во 14к бело злато

КТ. Т.В. Дијамант солитер лента обетки обетки во 14к бело злато

DEN 1680.00
Залиха
Достапно за нарачка

Зачудувачки и современи, овие пенливи обетки од дијаманти ќе го привлечат нејзиното внимание. Изработено во 14к бело злато, секоја обетка има 1/5 ct. Diamond Solitaire во привлечен амбиент завиткан од лента. Волшебно со 1/2 ct. Т.В. на дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овие последни обетки се удобно со грбот на триење. 1/2 КТ. Т.В. Diamond Solitaire Ribbon Stud обетки во 14 K бело злато.

Спецификација

Избор на клиент