.

.

Кристална Епоксидна Смола Мувла Змија Череп Плоча Огледална Плоча Декорација Јадење Силиконски Калап За Лиење Смола

Кристална Епоксидна Смола Мувла Змија Череп Плоча Огледална Плоча Декорација Јадење Силиконски Калап За Лиење Смола

DEN 226.08
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Изработен од силиконски, еколошки, нетоксичен, флексибилен, еднократно и издржлив.Нелеплив, лесен за одвојување, отпорен на температура, лесен за чистење, еколошки, низок јаглерод, може да се рециклира.Едноставна и корисна, здравост, отпорна на корозија и приспособливост.Погоден за изработка на ЗАНАЕТИ СО Огледало НА Змиски Черепи. Совршено за вас и вашето семејство САМИ заедно.Уникатен Подарок За Некој Што Го Цените : Подарете ги вашите подароци на вашите најблиски, пријатели на родендени, Божиќ, Нова година, свадби итн.Спецификации : Материјал : Силиконска Боја : Бело : 18.5*17.5*1.4 цмноте : - може да има мала грешка во големината за рачно мерење.- Поради различните ефекти на осветлување и поставките на мониторот, вистинската боја на предметите можеби не ја одразува точно бојата на сликите.  Изработени од силикон. еко-пријателски. нетоксични. флексибилен. еднократно и издржливо.

Спецификација

Избор на клиент