.

.

Креации АЛУМИНИУМ Раб ПР 20х10ин Сјај Црна Завршница, 184ГБ-217350

Креации АЛУМИНИУМ Раб ПР 20х10ин Сјај Црна Завршница, 184ГБ-217350

DEN 2560.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ое Креациите нудат достапни, висококвалитетни тркала за замена ВО стилот НА ОЕМ за вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ. Достапно во широк спектар на стилски, модерни завршетоци и големини. Добијте квалитет, стил и перформанси со Креации на ОЕ. Ое Креации АЛУМИНИУМ РАБ ПР184 20х10ин Сјај Црна Завршница, 184гб-217350 Број На Модел-ПР184 Производител Број На Дел-184ГБ-217350 Шема на Завртки - 5х127 Офсет - 50 мм Заден Простор-7.47.

Спецификација

Избор на клиент