.

.

Краток ракав за кратки ракави на Бен Хоган, отпечатен голф Поло кошула

Краток ракав за кратки ракави на Бен Хоган, отпечатен голф Поло кошула

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Форт! Без разлика дали сте на и надвор од зелената, бидете удобни во краткиот ракав за кратки ракави на Бен Хоган, со ткаенина за влага. Изработени со шевови на истегнување за да можете да се движите со леснотија, оваа поло маица е разноврсен, живописен врв за вашата гардероба. Технологијата за влага за губење на влага помага да ве одржи ладно и суво со цртање пот од вашата кожа. Шевовите за истегнување вклучуваат шевовите на рамото што овозможуваат максимален опсег на движење. Ткаенината за заштита на сонцето помага да се спречат штетните УВ зраци на Сонцето да навлезат во ткаенината.

Спецификација

Избор на клиент