.

.

KPOPLK Boxers for Men Men Men Men Lougher Boxer брифинзи меки удобни бамбус вискоза печатени стебла за долна облека

KPOPLK Boxers for Men Men Men Men Lougher Boxer брифинзи меки удобни бамбус вискоза печатени стебла за долна облека

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Менс мраз свила Транспарентен триаголник панталони тенки мрежни ниски половини, лето секси секси дишење долна облека, трендовски панталони долна облека, Менсасон : Сите сезони. Пол : мажи. Повод : Дневно. Стил : Мода и слободно време. Материјал : полиестер. Тип на шема : Печатено. Должина на ракавот : Должина. Fit : Fit за големина. Што ќе добиете : 1 компјутер долна облека крајна удобност : направено од полиестер и спандекс, овие боксерски брифинзи се супер меки, и дишат и ќе ви обезбедат крајна удобност, останувајќи кул и суво цел ден . Супериорен дизајн : Овие боксери се карактеризираат Еластична лента за половината за дополнителен флекс и ќе седне удобно на половината. Нема да мора да се справите со никакво непријатно грозје од оваа лесна и атлетска ткаенина!. Неверојатно издржливо : Овие боксери се неверојатно издржливи и се многу избледени отпорни на миење и сушење . Како да се мијат : Безбедно мијалник и фен! Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не пеглајте . Услуга : Ние ги слушаме повратните информации од клиентите и ги прилагодуваме сите детали за да обезбедите квалитет, вклопување и удобност. Ви благодариме за вашето доаѓање.

Спецификација

Избор на клиент