.

.

Козотауер 60 Конзолна Маса Во Средината На Векот За Влез, Долга Троседна Маса Со Фиоки Со Различна Големина И Долна Полица, Сиво Перење

Козотауер 60 Конзолна Маса Во Средината На Векот За Влез, Долга Троседна Маса Со Фиоки Со Различна Големина И Долна Полица,

DEN 4159.68
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа странична маса за конзоли има две мали фиоки и две поголеми фиоки, совршени за да ги организирате вашите потреби и додатоци од сите различни големини - како што се далечински управувачи, кабли, клучеви или шолји за кафе. Со непречено отворање и затворање, овие фиоки ќе ја задржат прашината, истовремено обезбедувајќи прекрасни надворешни украси во форма на копчиња со уникатно дезен. Димензии Морнарица; Потребно Е Сиво Склопување : Потребни Се 20 минути Дополнителни Алатки : Вклучени Се Сите алатки Вклучени Парчиња : Еден Пакет Број : 1 Земја на Потекло : Виетнам нашата маса за конзоли е елегантна и шик-компатибилна што лесно се вклопува со секој декор. Работи одлично за да се користи како маса за конзоли, троседна маса и влезна маса во дневната соба, ходниците и приемите. Можете да ставите некои украси како цвеќиња, фотографии, книги или други дневни предмети на масата на конзолата. И фиоката обезбедува дополнителен простор за списанија или некои мали нешта. Изграден со РАМКА ОД МДФ во потресена завршна обработка. Целата рамка е издржлива и стабилна. Може да собере многу работи за масата. Лесно за склопување со детална инструкција. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите услуги на клиентите ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Спецификација

Избор на клиент