.

.

Костими За Капење Танкини Комплет За Жени Два Костими За Капење Врвот Набразден Со Висок Струк Дното Бикини Сет

Костими За Капење Танкини Комплет За Жени Два Костими За Капење Врвот Набразден Со Висок Струк Дното Бикини Сет

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

73" големина : xl американска големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 биста : 101-106см/39. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.65" 106-111cm/41.67" Жените ДВЕ ПАРЧИЊА КОСТИМ ЗА капење ВРВОТ набразден СО ВИСОК Половината Дното бикини сет танкини костим ве молиме проверете ја табелата со големини пред нарачката.70"половината : 78-92cm/30.70" големина : xxl американска големина : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 Биста : 106-111см/41.Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 86-91см/33,86"-35,83" Половината : 62-76см/24,41"-29,92" Колк : 91-96см/35,83"-37,80" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 91-96см/35,83"-37,80" ПОЛОВИНАТА : 66-80см/25,98"-31,50" колк : 96-101см/37,80"-39,76" големина : л големина на сад : 8 Велика Британија Големина : 12 големина на еу : 38 биста : 96-101см/37,80"-39,76" половината : 70-84см/27,56"-33,07" колк : 101-106см/39.76"L8123896-101cm/37.70"XXL121642106-111cm/41.73" половината : 74-88см/29.

Спецификација

Избор на клиент