.

.

Космолизирање од страна на Космополитскиот современ алуминиум 3Д за дизајнирање свеќа за свеќи за топење, сет од 12 10 8 со сјајна метална црна завршница

Космолизирање од страна на Космополитскиот современ алуминиум 3Д за дизајнирање свеќа за свеќи за топење, сет од 12 10 8 со

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Космолизирање од страна на Космополитскиот држач за црна алуминиумска столб на столб со капење на топење дизајнирани нозе, сет од 3 е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Овој сет на држачи за свеќи за столб ќе изгледа неверојатно кога ќе се постави на табели и клупи за раскошен привлечен изглед. Дизајнирано со почувствувани или гумени стопери во основата кои спречуваат гребење на мебел и врвови на маса, како и лизгање наоколу. Може да држи 3 свеќи од столбови, а не вклучени. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Држачот на свеќи од алуминиум прави одличен подарок за секоја пригода. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Направено во Индија. Овој штанд со црна боја на свеќа доаѓа како сет на 3. современ стил. Прегрнете го уметничкото изразување со стил кој ги истакнува смелите дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка естетика. Современите држачи за црни свеќи се изработени од суров недовршен алуминиум што има природни ознаки на џебовите во материјалот за малку текстуриран дизајн. Сет од 3 тркалезни држачи на свеќи имаат текстурирани алуминиумски тела со џебови, во сјајна метална црна завршница. Изложува око што се појавува 3Д извајана од капнување на црна боја структура на телото што дава разиграна лебдечка илузија за раскошен дисплеј. Секој држач за свеќи мери 4,95 L x 4,95 W x 11.80h 4,85 L x 5 W x 9.95h, 5.10 L x 5.30 W x 8.30h инчи, и колективно тежи 4,52 фунти. Државниот држач за свеќи покажува лебдечка илузија со своето 3Д извајано тело за капење, нозе и дизајн на нозе. Избришете чиста со сува крпа. Алуминиумското тело е креативно обликувано и 3Д извајано за да формира уникатен дизајн на држачи на свеќи за топење. Современ стил. Космолизирање од страна на космополитскиот црна алуминиумска столб на свеќата со капење на топење дизајнирани нозе, сет од 3 прави совршен додаток на кој било дом.

Спецификација

Избор на клиент