.

.

Кошмарот пред Божиќните јуниори кратки ракави Санта Jackек графички мета

Кошмарот пред Божиќните јуниори кратки ракави Санта Jackек графички мета

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Jackек Скелингтон како Сенди Кловс е подготвен да ја прослави сезоната на празници со оваа забава „Кошмар пред Божиќ“, во кој има забавно печатење и обични кратки ракави. Пар со вашите омилени патики со џогери и фармерки за да го завршите вашиот изглед. Материјал : 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Дизни, сите права се задржани. Кошмар пред Божиќ Jackек Скилингтон краток ракав за жени.

Спецификација

Избор на клиент