.

.

Копичен Скица Маркер, Океан Зелена

Копичен Скица Маркер, Океан Зелена

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Копичен Скица Маркер, Океан Зеленовој копичен скица маркер се полни со флексибилен врв на четката за мешање и создавање потези со променлива ширина, како и цврст врв на длето за пишување и скицирање во широки потези. Одлично за стрип цртање, бележник, ликовна уметност, илустрација, дизајн на производи, архитектура и многу повеќе, овој маркер е од суштинско значење за уметниците, дизајнерите и занаетчиите. Заменлив врв за целосна разноврсност, мастило на База На Етанол, Трајно, нетоксично и суши без киселина, Компатибилно со Системот за Четкање На Копичен Воздух.

Спецификација

Избор на клиент