.

.

Комплетен ракав за носење на џем, лаптопи со таблети, до 11, 11,6, 12, [Samsung, HP, Asus, Acer, Apple, Toshiba, Lenovo, итн.]

Комплетен ракав за носење на џем, лаптопи со таблети, до 11, 11,6, 12, [Samsung, HP, Asus, Acer, Apple, Toshiba, Lenovo, итн.]

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Направено со квалитетно најлонско подлога отпорна на вода однадвор, и подлога за меурчиња од меур однатре, вандодискиот џем е изграден за да го заштити вашиот уред. Скриено во украсената лента естетика е предниот џеб, совршен за чување додатоци. Од задната страна ќе најдете задниот џеб кој е исто така совршен за чување дополнителни додатоци. Па, што чекаш? Jamеј џем со џем од вангодиди денес! (Белешка : Прикажаниот електронски уред не е вклучен) - Конструиран со високо квалитетен најлон материјал и издржливо зашивање - големи мешавини од предниот џеб во со дизајнирање - задниот надворешен џеб совршен за додатоци за држење - двоен патент дизајн за леснотија на пристап - Chrome Vangoddy Zipper се повлекува - Повлеки - Повлеки за патенти - Chrome Vangoddy - Предно извезено лого на Вангодиди - Внатрешно подлога за апсорбирање на шок од меур од пена - Доказ за вода - Надворешни димензии (W X L X H) : 12.5in x 9in x 1.5in ќе одговара на следново (но не ограничено на) : Acer Chromebook CB3-111 -C670 Acer Aspire One Cloudbook Apple Mac Book 2015 Apple Mac Book Air Asus Chromebook C201 PA-DS01 C201 ASUS Transformer T200 TA-B1-BL Book T200 TA HP Specter 12-A001 DX X2 HP Stream 11-R010 NR HP HP Stream X360 Lenovo Think Pad X250 Microsoft Surface Pro 3 Surface Surface Pro 3 Samsung Chromebook XE500 C12-K01 US 2 Samsung Chromebook XE303 C12-A01 US Samsung Galaxy Note Pro 12.2 Vaio Z Canvas.

Спецификација

Избор на клиент