.

.

Комплет Садови За Бебиња, Сад За Морон+Лажица+Вилушка, Тренинг За Бебиња

Комплет Садови За Бебиња, Сад За Морон+Лажица+Вилушка, Тренинг За Бебиња

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет Садови За Бебиња, Сад За Морон+Лажица+Вилушка, Тренинг За Бебиња . Материјал : ПП . Функција : Сет За Прибор За Јадење . Тип На Шема : Крпеница . Материјал Функција : Бпа Слободен . Избор на боја : Розова/Сина/Жолта. Класификација : Сет За Прибор За Јадење . Големина Шема : . Дијаметар на внатрешниот ѕид со големина : 12,2 см/4,8" . Длабока Сад : 5см/1.97" . Морон дијаметар : 8,8 см/3,46" . Вкупната ширина на садот : 16,2 см/3,38" . Вкупната висина на садот : 6см/2.36" . Вклучен пакет : . 1 х бебе морон сад + лажица + вилушка . Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете грешка од 0,3-0,8 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не го одразува вистинскиот. Пп материјал, невкусен, нетоксичен, не лесно скршен. Дното на вшмукувачката чаша има супер моќ на вшмукување, нелизгање и против паѓање, многу погодно за тренинг. Бебе морон сад + лажица + вилушка. Лажица со сензор за температура. Достапни се три бои.

Спецификација

Избор на клиент