.

.

Комплет Постелнина За Камиони За Ѓубре Хипи Капак За Утешител За Печатење Гуми За Момчиња Девојчиња Управување Со Отпад Ултра Мек Навлака За Јорган Декор Со Целосн

Комплет Постелнина За Камиони За Ѓубре Хипи Капак За Утешител За Печатење Гуми За Момчиња Девојчиња Управување Со Отпад Ултра

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

ИЗВЕСТУВАЊЕ за микрофибер} : комплетите за постелнина со ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА вклучија САМО 1 НАВЛАКА за ЈОРГАН 80 инчи x 90nch (200cm x 229cm) и 2 КУТИИ за ПЕРНИЦИ 20nch x 30nch(51cmx75cm). БЕЗ РАМЕН/ВГРАДЕН ЛИСТ.●ИНОВАТИВЕН ПРОЦЕС НА МИКРОФИБЕР : Под специјален процес на третман со микрофибер, нашата боја и текстура на комплетот за покривање на јорганот имаат извонредни перформанси споредувајќи ги другите обични памучни влакна. Дури и по повеќекратно перење, изгледот на нашиот капак за јорган одржува мазен и мек. Нашата еколошка процедура за боење нуди подобра отпорност на избледување.●ЗАТВОРАЊЕ НА ПАТЕНТ : Нашите 3 парчиња 100% комплети капаци со целосен јорган од микрофибер, затворањето на патентот ви овозможува лесно вметнување и отстранување на јорганот кога е потребно. Четирите аголни врски гарантираат дека вашиот утешител останува на место под капакот.Карактеристики : Нашите колекции за печатење на навлаки за јорган што ги користат најновите популарни печатени дигитални обрасци ги задоволуваат сите видови стилови на украсување на домот, вклучувајќи антички, гроздобер, модерен, готски или шик стил, итн. Погоден за спална соба, гостинска соба, детска соба, куќа за одмор.Политика ЗА ВРАЌАЊЕ : прифаќаме која било причина, кое било време на враќање, без разлика на ден, месец, година, па дури и подолго. Се додека не сте задоволни, можете да изберете да ги вратите производите. Ова е нашата доверба во квалитетот на производот и посветеноста кон клиентите. Комплет Постелнина ЗА Камиони ЗА Ѓубре КИБАИДАН 3 Парчиња Капак За Утешител За Печатење Хипи Гуми За Момчиња Девојчиња Управување Со Отпад Ултра Мек Навлака За Јорган Со Целосна Големина.

Спецификација

Избор на клиент