.

.

Компанијата Бринли Ко.

Компанијата Бринли Ко.

DEN 799.84
Залиха
Достапно за нарачка

Чекор во шик дизајн оваа сезона со рамни чевли D'Orsay од Brinley Co. Нежните горе има издржлив дизајн кој ги истакнува прстите во форма на бадеми и ленти што се преклопуваат на вампирите. Блок -потпетиците додаваат стилски лифт на дизајнот. Стил : Обични чевли. Висина/тип на пета : 1,1-инчен блок. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : faux nubuck. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификација

Избор на клиент