.

.

Колекцијата „Ступел дома украс“ Далматијан кучиња цвет круна и тркалезни очила за сонце од платно wallидна уметност

Колекцијата „Ступел дома украс“ Далматијан кучиња цвет круна и тркалезни очила за сонце од платно wallидна уметност

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Коко де Париз.

Спецификација

Избор на клиент