.

.

Кока-Кола Ванила сода сода, Флорида. Ул., Брои

Кока-Кола Ванила сода сода, Флорида. Ул., Брои

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Кока-Кола Ванила Кола е зачинет пенлив пијалок кој обезбедува едноставна и освежувачки мазен баланс на ванила вкус и залак од кока-кола. Кока-Кола ванила Кола : Едноставна и освежувачки мазен баланс на ванила вкус и кока-кола битвери низок натриум.

Спецификација

Избор на клиент