.

.

Клупа за складирање со скриен простор за складирање, клупа за чевли со потпирач за грб и отстранлив тапациран перница, клупа за влегување на цврсто дрво за влезна д?

Клупа за складирање со скриен простор за складирање, клупа за чевли со потпирач за грб и отстранлив тапациран перница, клупа

DEN 1599.68
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации Производ Име : Складирање Бенчматеријал : Борно дрво+иверица Дискулација : 40 mmleg Дебелина : 40 x 40 mmfinish : Сликање Завршено назад : Потребно е да се бараат алатки : Сите алатки Вклучени Димензии и димензии на тежината Тежина : 41,8 lbsbench Димензии на ентериер : 19.2 ”L x 15.4” W x 11.4 ”HTOP димензии на седиштето : 39” L x 17 ”Wbench Top Capation Capital : 250 lbsshelf Тежина Капацитет : 55 фунти потсетник : Поради големата големина на производот и Незгоден транспорт, откако ќе се испорача наредбата, ние ги прифаќаме само барањата за враќање заради проблеми со квалитетот. Се надевам дека ќе можеш да разбереш. [Изобилство на простор за складирање] Оваа клупа за складирање создава дополнително седење и складирање на кој било простор во вашиот дом. Покрај тоа, има многу скриен простор за складирање под седиштето. Може да ставите перници, ќебиња или други духови што не се користат најчесто, што во голема мерка заштедува простор и го прави вашиот дом да изгледа поуреден . [висококвалитетни материјали] клупата за складирање има бор рамка, што ја прави нејзината структура цврста и стабилна, И не е лесно да се наведнува. Врвот на клупата за складирање може да носи 250 килограми, а полицата може да носи 55 килограми . [Удобно седиште] Одвојната перница за постелнина обезбедува удобност за столицата за складирање, а вие и вашето семејство можете да облечете чевли кога седите наместо да сквотирате, што обезбедува Интимна погодност за вас . [повеќенаменска клупа за складирање] Клупата за повеќенаменски складирање обезбедува погодно место за чување и пристап до нештата, како што се чадори, духови, детски играчки и многу повеќе. Тоа го прави просторот да изгледа почист и не зазема простор. Толку е разноврсна што може да се користи во вашата спална соба, дневна соба, бања, ходник или мал простор и може да биде целосно интегриран со околината . [Лесно склопување] Потребно е целосно склопување. Оваа клупа за складирање доаѓа со детални упатства и може да се инсталира чекор по чекор по упатствата, што може да ви помогне да го завршите собранието што е можно поскоро. Ве молиме слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти ако имате какви било прашања.

Спецификација

Избор на клиент