.

.

Клик Женски Леден Пике Со Долги Ракави Колорблок Половина Патент Прекривка

Клик Женски Леден Пике Со Долги Ракави Колорблок Половина Патент Прекривка

DEN 448.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер, Полу-патент со лажен врат, ткаенина што ја отстранува Влагата ги исполнува стандардите ЗА сертификација IL50, детали За Блокирање на бои на страничните панели и прекумерен контраст, 4,72 унци, Увезена 100% Полиестерска полу-патентна ткаенина што ја отстранува Влагата НА вратот IL50 стандарди за сертификација на Colorblock детали на страничните панели контраст прекумерно шиење 4,72 унци Увезено Машинско перење.

Спецификација

Избор на клиент