.

.

Клејмор Увезува Ново Црево За Килт Во Стилот На Машина за Перење, Најдобри чорапи за црево од шкотски килт За Мажи Светло Сива, Екстра голема = 12-15)

Клејмор Увезува Ново Црево За Килт Во Стилот На Машина за Перење, Најдобри чорапи за црево од шкотски килт За Мажи Светло Сива,

DEN 864.00
Залиха
Достапно за нарачка

· Овие чорапи од килт за мажи се направени со традиционални шкотски дизајни и изработени според највисок стандард за навистина автентично чувство. Без разлика дали марширате на парада или настапувате на свечен настан, овие црево за пајпер се совршен избор. Без разлика дали сте професионален гајда или едноставно барате да додадете малку талент во вашиот хајленд фустан, овие црева се must-have. • Значи, без разлика дали сте гајда, член на лента за цевки или само сакате да додадете шкотски талент во вашата гардероба, овие шкотски килт црево се совршен избор. Земете ги вашите шкотски чорапи денес и покажете ја вашата љубов кон Висорамнините.

Спецификација

Избор на клиент