.

.

Кич Ултра Мек Микрофибер Коса Сушење Скринши За Разлетување Слободен, Пешкир Scrunchie

Кич Ултра Мек Микрофибер Коса Сушење Скринши За Разлетување Слободен, Пешкир Scrunchie

DEN 215.68
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите Кич Пешкири се луксузно меки и абсорбента скринши кои ја одржуваат вашата коса назад по туширањето додека ја сушите косата! Овие чкртаници ги собираат сите должини на косата додека обезбедуваат удобност за време на вашите рутини после туширање. Возрасни. Микрофибер Скринчи. Женски.

Спецификација

Избор на клиент