.

.

Каролини Богатства SS8006DDM Корги Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства SS8006DDM Корги Јадење Сушење Мат, 21

DEN 264.64
Залиха
Достапно за нарачка

Каролини Богатства SS8006 DDM Корги Јадење Сушење Мат, 14 x 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични Корги уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Спецификација

Избор на клиент