.

.

Каролини Богатства BB8347PW шведски Lapphund Добредојдовте Платно Ткаенина Декоративна Перница, Сина, 12h x16W, разнобојни

Каролини Богатства BB8347PW шведски Lapphund Добредојдовте Платно Ткаенина Декоративна Перница, Сина, 12h x16W, разнобојни

DEN 339.36
Залиха
Достапно за нарачка

Каролини Богатства BB8347 PW1216 шведски Lapphund Добредојдовте Платно Ткаенина Декоративна Перница, Сина, 12h x16 W, разнобојни Платно Ткаенина Декоративна Перница со раса специфични шведски lapphund уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Спецификација

Избор на клиент