.

.

Карактеристики компатибилни со 2009- Нисан Xterra левиот возач халоген со сијалица

Карактеристики компатибилни со 2009- Нисан Xterra левиот возач халоген со сијалица

DEN 1040.32
Залиха
Достапно за нарачка

PRODUCT SPECIFICSAssembly Type : Composite Bulbs Included : With bulb(s) Bulb Type : Halogen Lens Color : Clear Lens Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Other Part Number : 26060 ZL00 AParts Link Number : NI2502189 Interchange Part Number : 26060 ZL00 A, NI2502189 Notes : With wiring harness Warranty : 1 -Дано неограничено -милестично гарантирано производство од компоненти со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување -производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. -2015 XTERRA (подмодел : S, X) OE Број : 26060 ZL00 A. Број на делови : NI2502189. Број на размена на дел : 26060 ZL00 A, NI2502189.

Спецификација

Избор на клиент