.

.

Капитал од La Crosse 1.8 Extra-Large LED Display Display Часовник со аларм

Капитал од La Crosse 1.8 Extra-Large LED Display Display Часовник со аларм

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Часовникот на навалување ќе ве разбуди навреме со придобивки од прилагодлива осветленост и контроли на звук. Батерии потребни за резервна копија (потребна е батерија од 9 волти). Навалување на навалување се прикажува нагоре или надолу за подобар поглед. Капитал од la crosse 30017 1.8 "екстра-голем LED LED дисплеј наклон на часовникот со аларм : прилагодлив часовник за аларм за гледање. Навалување напред или назад. Hi/LO светло затемнување и волумен на звук. Батерии потребни за резервна копија (потребна е батерија од 9 волти). 1,8" од LED цифри.

Спецификација

Избор на клиент