.

.

Капак На Перницата На Седиштето Мека Заштитна Цврста Боја Тркалезна Столица Седиште Фланелен Заштитник Домашен Декор За Банкет

Капак На Перницата На Седиштето Мека Заштитна Цврста Боја Тркалезна Столица Седиште Фланелен Заштитник Домашен Декор За Банкет

DEN 1118.24
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : токму овие карактеристики на капакот на подната перница се флексибилни и можат цврсто да се вклопат во подната перница, спречувајќи ја да се движи и да паѓа додека ја користите.Овој капак за перничиња за стол има светли бои, што може да додаде прекрасен изглед на столчињата на вашата забава и да ја направи вашата забава повеќе elegant.It изработен е од нацртан фланелен материјал.Овој капак на перницата на седиштето е во должина од 40 см и ширина од 40 см.Овој капак на седиштето е одличен избор за украсување дневни соби, ресторани, кујни, хотели, свадби и други прилики.Име на ставка : Материјал За Покривање На Перницата За Седишта : Нацртани Фланелни Карактеристики : Лесен За Чистење, Удобен, Мек, Дише Детали За Големината : 40см х 40см/15.75 "х 15.75" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Седиште Перница Покритие (Перница Не Се Вклучени) Насловна & Градина Мебел Slipcovers Стол Покритие. Има извонредна изработка, прекрасен изглед и уникатна личност. Цената е разумна и стилот е уникатен. Токму овие карактеристики на капакот на подната перница се флексибилни и можат цврсто да се вклопат во подната перница, спречувајќи ја да се движи и да паѓа додека ја користите. Овој капак за перничиња за стол има светли бои, што може да додаде прекрасен изглед на столчињата на вашата забава и да ја направи вашата забава поелегантна. Изграден е од нацртан фланелен материјал.

Спецификација

Избор на клиент