.

.

Калтренд Фронт Кордура Седиште Капаци за - MAZDA CX - - MA151-04CA Сина Вметнете И Исечете

Калтренд Фронт Кордура Седиште Капаци за - MAZDA CX - - MA151-04CA Сина Вметнете И Исечете

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Калтренд Фронт Кордура Седиште Капаци за 2016-2016 МАЗДА CX-5-MA151-04 CA Сина Вметнете И Исечете W одделни haedrest w/странични воздушни перничиња CORDURA® капаците на седиштата се конструирани со висококвалитетни Invista Предива за да обезбедат солидно и издржливо чувство. Предностите На Ткаенините Инвиста се центрираат околу неговата отпорност на триење и високата цврстина на истегнување. Оваа специјална ткаенина е направена со 1000 Дениер (1000д) обложена КОРДУРА® најлонска ткаенина. 1000 Негирач е повикување на количината на користена ткаенина и нејзината тежина по должина на ткаенина. Во однос на лаик 1000Д е на повисокиот крај на јаките страни на ткаенината. Со овој тип на концентрација, тој гарантира засилен слој на заштита за седиштата на вашето возило. Фактот дека е направен со толку густ материјал, исто така, укажува дека цврсто ќе ја задржи својата форма над седиштата во вашиот автомобил. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-Кофи W одделни haedrest w / странични воздушни перничиња, премиум навлаки за седишта Во стилот На Кордура се прецизно исечени и прилагодени за фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци За седишта За автомобили Кордура имаат специјализирана ткаенина третирана СО ув заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.

Спецификација

Избор на клиент