.

.

Jockey® Essentialsенски и женски плус четкан луксузен салон џогер

Jockey® Essentialsенски и женски плус четкан луксузен салон џогер

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Откако ќе го испробате кашмир-мекиот џокеј ® четкан луксузен џогер, можеби нема да сакате да ги тргнете. Некогаш. Дизајнирана во полу-опремена силуета со ох-толку-зглобна ткаенина, овој џогер има истегнати манжетни за глуждот и вратоврска, еластична лента за половината за ултра-комфор. Дарежливо широката лента за половината, исто така, обезбедува безбедно, но удобно, без дигитално вклопување. Луксузно меката ткаенина се чувствува добро против вашата кожа, а малку истегнување овозможува тотална удобност и леснотија на движење без разлика дали легнувате, трчате работи или дреме. Корисни странични џебови за клучевите или телефонот прават брзи патувања без проблем. Спарете ги овие со кошула со долги ракави со џокеј ® Luxe, и се занимавате со максимална удобност и опуштен стил. Essentialsокеј ® Essentials нуди целодневна удобност прилагодена за да одговара на вашето секојдневие-правејќи го секој момент да се чувствува добро. Без разлика дали сте на работа или на игра, удирајќи во теретана или се грижите за мирна ноќ на спиење, овие стилови се направени со најсуштинските елементи во умот : удобност, вклопување и стил. Со меки, строги ткаенини, издржлива конструкција, детали за дизајнирање што ги сакате и квалитетот што го знаете и очекувате од бренд на кој им верувате, ockoke® Essentials секогаш се чувствуваат одлично против вашата кожа и ставете ја вашата удобност прво, помагајќи ви да изгледате - и да се чувствувате - и вашиот многу најдобро. Во џокеј, вашето задоволство е од најголема важност за нас. Како и сите производи на Jockey®, Essentials Jockey® се дизајнирани да испорачуваат удобност, квалитет и вклопување - сите поддржани од нашата 100% гаранција за задоволство. Опуштено вклопување. 28 "Inseam. Луксузно меко со навестување на истегнување. Единствениот лого на логото на логото може да се носи на два начина. Удобни странични џебови. Совршени за лежење или спиење. Безгласно.

Спецификација

Избор на клиент