.

.

Jewelersclub Sterling Silver Silver Love Knot Knot Friendion Friendions

Jewelersclub Sterling Silver Silver Love Knot Knot Friendion Friendions

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Експрес бесконечна loveубов со нашиот loveубовен јазол бенд. Сите ние ја цениме врската и врската со нашите пријатели и семејство кои сакаат и се грижат за нас. Односот со нашите жени пријатели и придружници : пријател, ќерка, девојка, сопруга и мајка, го прави нашиот живот значаен и незаборавен. Изразувајте ја својата loveубов и емоции со Band Love Knot Band. Симболот на Love Clone прикажан на врвот на овој прекрасен сребрен loveубовен јазол прстен е прилично погоден, со оглед дека тоа е симбол на вашата убов, што е нешто што ќе продолжи засекогаш. . Зошто да изберете Jewelers Club Silver Love Clong Ring? . Зголемете го шик факторот на кој било изглед со овој симпатичен loveубовен јазол прстен. Почувствувајте loveубов длабоко со уникатната фраза што останува скриена во внатрешното дно на прстенот. Цврстиот дизајн на овој прстен направен од Стерлинг Сребрена лента трае долго прифатливо формално и обично носење. Изненадување и воодушевување на жената што ја сакате со блескавиот изглед на овој симбол на јазолот. Едно е неизбежно кога го купувате овој прстен - овој сентиментален избор на парче накит е предодреден да се негува. Безвременски loveубовен јазол прстен за да ја симболизирате вашата бескрајна врска : Покажете му на вашиот најдобар пријател, сестра или сакана колку многу ги цените со овој полиран .925 Стерлинг Сребрен прстен. Неговиот симбол за loveубовна јазол ја одразува трајната loveубов што ја имате еден кон друг . сентиментален подарок направен само за неа : Покажете haто колку е посебна со тоа што ја надатува овој зачудувачки сребрен прстен! Зајакнете ја врската со вашата девојка, ќерка, сестра или мајка; Овој loveубовен јазол јазол прстен сигурно ќе одговара на нејзиниот стил . одговара на секоја пригода и облека : го разоткрива овој цврст loveубовен јазол прстен со гордост; Тоа е разноврсен додаток што може да се носи и на формални и случајни настани. Спарете го со вклопување на денот или облечете го на забава како прстен за потпишување.

Спецификација

Избор на клиент