.

.

Искрено ореви органски сушени брусници, засладени, оз

Искрено ореви органски сушени брусници, засладени, оз

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

- 100% сертифициран кошер. - Пука со здрави хранливи материи. Попрскајте ги работите! Сè е подобро вкусно со малку брусница во неа! И искрено оревите ја преземаат секоја претпазливост за да се обезбеди дека ова лекување е совршено свежо, така што секој вкусен залак ќе ве остави да скока од wallsидовите. Витаминот Ц ја подобрува одбраната на телото од болести и исто така функционира како антиоксиданс.

Спецификација

Избор на клиент