.

.

Interness Home 50804- Кану Риџ куќа на возраст од бронзено бронзено затворено таванот, LED постелнина сенка, сечила на Barnwood Tumbleweed и Bluetooth способен далечински управувач

Interness Home 50804- Кану Риџ куќа на возраст од бронзено бронзено затворено таванот, LED постелнина сенка, сечила на Barnwood

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Погледот што отсекогаш сте го посакувале со најнапреден вентилатор на таванот. Нашите навивачи на таванот се дизајнирани со нашите клиенти на ум. Секој вентилатор обезбедува висок квалитет со тивки перформанси. Имаме вистински стил за секоја просторија. Навивачите на таванот заштедуваат енергија и во летни и зимски месеци и нудат естетски додатоци на секој декор на простории. Нашите фанови нудат крајна удобност. Сите наши обожаватели се поддржани од ограничена гаранција за живот. Interness Home 50804-35 Кану Риџ Фармхаус 52-инчи на возраст од бронзено бронза во затворен таван, сенка на LED постелнина, сечила на Barnwood/Tumbleweed и далечински управувач со Bluetooth. Висок проток на воздух : Уживајте во ладното ветре создадено од вентилатор на таванот! Три брзини овозможуваат совршена поставка за вашиот простор.Кует, реверзибилен мотор : погодно тивок, реверзибилен мотор. Може да се изврши во зима за да помогне во ротирачкиот топол воздух и да се намалат трошоците за енергија. Совршен финиш натпревар со нашите реверзибилни лопати на таванот. Секоја страна има уникатна завршница за да го комплиментира вашиот простор.100% Загарантирано задоволство : Ограничена гаранција на производителот. Loveе го обожавате овој вентилатор на таванот!.

Спецификација

Избор на клиент