.

.

Инктастично момче од домородно Американец, симпатично момче, црна коса подарок бебе момче боди

Инктастично момче од домородно Американец, симпатично момче, црна коса подарок бебе момче боди

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Симпатична, забавна и симпатична дизајн со момче од домородно Америка. Современ и трендовски подарок, совршен за домородниот lубител на културата во вашиот живот. Нашето унисекс едно парче бебешки каросерија прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, новороденчиња, тушеви за бебиња и мајки што очекуваат. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Новороденче. Инктастично момче од домородно Американец, симпатично момче, црна коса, новороденче со кратки ракави, машко фудбал Хедер и чад 24 месеци. Нашето унисекс едно парче бебешко тело за бебиња прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, новороденчиња, тушеви за бебиња и мајки што очекуваат . Брзо и лесно се менуваат пелена со засилено затворање на три-смап . Цврстите бои се 100% памук, други се памук/полиестер или мешавина од памук/полиестер/вискоза . Облека печатена во САД . Индиски домородни абориџини Етнички Апачи Чероки дете дете портокалово зелено новороденче новороденче.

Спецификација

Избор на клиент