.

.

Инктастична Скоти Куче Гроздобер Шкотски Териер Младинска Маица

Инктастична Скоти Куче Гроздобер Шкотски Териер Младинска Маица

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Симпатична силуета шкотски териер куче на ретро стил зајдисонце позадина нека добри времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги зема децата од училиште за да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Инктастична Скоти Куче Гроздобер Шкотски Териер Дете Краток Ракав Маица Унисекс Гроздобер Кралската Сина с. Шкотски териер куче Младинска Маица Со Скоти силуета на гроздобер зајдисонце ретро позадина. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. скоти миленичиња подарок маица деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски hws.

Спецификација

Избор на клиент